Poznaj nas lepiej

Jesteśmy firmą, która buduje relacje z klientami w rodzinnej firmie. Znamy potrzebny naszych klientów, wiemy jak wyjść na przeciw ich problemom i jak rozwiązać najbardziej nurtujące ich pytania.

Kluczem do sukcesu we współpracy z księgowością jest zrozumienie naszego klienta. Wiemy, że czas to pieniądz i każdy z osobna ceni sobie jak najszybsze działanie po naszej stronie. Codziennie modernizujemy nasze systemy, które pozwalają w co raz szybszy i łatwiejszy sposób zachowywać stały kontakt pomiędzy nami, a Twoją firmą. Jesteśmy dostępni dla Ciebie i postaramy Ci się pomóc.

Obietnica złożona na Twoje ręce

“Stawiając na MOSCON – zyskujesz wsparcie oraz zaangażowanie na jakie zasługujesz. Nie szukamy kompromisów, tylko pewne i sprawdzone narzędzia.

MONIKA SOKÓŁ • PREZES

Poznaj nasz zespół

Maria Sokół
Maria SokółSamodzielna
księgowa
Aleksandra Sokół
Aleksandra SokółPomoc
księgowej
Sylwia Kondek
Sylwia KondekSpecjalista ds kadrowo płacowych
Róża Narkowicz
Róża NarkowiczSamodzielna księgowa
87%

Obsługiwanych spółek

100%

Zadowolonych
klientów

94%

Otwartych
projektów

Pytania

Każdy przyszły przedsiębiorca szczególnie ten który wcześniej nie miał doczynienia z własną incjatywą gospodarczą, zachodzi w głowę od czego zacząć. Tutaj Biuro proponuje spotkanie konsultacyjne w celu omówienia wszystkich aspektów prowdzenia działalności gospodarczej takich jak : ubezpieczenie społeczne przedsiębiorcy, wybór formy organizacyjnej działalności, wybór formy opodatkowania i wiele innych.

Po podpisaniu umowy z klinetem oraz wszelkich niezbędnych pełnomocnictw, biuro udostępnia dane kontaktowe opiekuna klienta w zakresie spraw księgowych oraz kadrowo płacowych. Wszystkie bieżace sprawy załątwiane są poprzez opiekuna. Klient zobowiązany jest na dostarczenie dokumentów do biura w określonym w regulaminie terminie w spośób zapewniający terminowe przygotowanie informacji podatkowej przez Biuro. Po zakończeniu rozliczenia klient otrzymuje meila z informacją o wynikach jego działlaności oraz wysokości podatku lub jego braku. Dodtakowo klient otzrymuje przypomnienie od opiekuna kadrowo-płacowego o płatnościach oraz innych sprawach zwiazanych z ubezpieczeniem społecznych przedsiebiorcy jak i jego pracowników

Biuro w ramach świadczonych usług udostępnia swoim klientom Panel Klienta – jest to jeden z modułów systemu wymiany, obiegu oraz odczytywania dokumentów klienta. Poprzez Panel klient uzyskuje dostęp do skanów swoich dokumentów , o wygenerowanych deklaracjach podatkowych i ubezpieczeniowych jak i możliwośc wystawiania faktur dla swoich kontrachentów oraz informacji o zawartych umowach o pracę ze swoimi pracownikami lub zleceniobiorcami. W panelu znajdują się ogłoszenia przekazywane przez Biuro m.in o zmianach w prawie podatkowych lub innych ważnych.

Biuro świadczy swoje usługi w godzinach od 8-15 od poniedziałku do piątku. Dokumenty można dostarczać przez 24h na dobę wrzucając je do skrzynki pocztowej – podawczej znajdującej się przy wejściu do Biura.

Gotowy do rozmowy?

Skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego, gdzie przekażemy Ci wszystkie potrzebne i ważne szczegóły. Rozwiążemy każdy Twój problem.

Porozmawiajmy