Zaufaj Profesjonalistom: Twoje Rozwiązanie Księgowe Dla Biznesu z Pasją i Zaangażowaniem

W naszej firmie, nie tylko budujemy relacje z klientami – pragniemy być Twoim niezawodnym partnerem w dziedzinie księgowości. Zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo jest wyjątkowe, dlatego dokładnie znamy potrzeby naszych klientów. Dzięki naszemu głębokiemu zrozumieniu Twojego biznesu, jesteśmy w stanie szybko reagować na Twoje potrzeby i dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Wiedząc, że czas to pieniądz, stawiamy na szybkość i efektywność działania. Każdy nasz klient ceni sobie profesjonalizm i błyskawiczną obsługę. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie i systemy, które pozwalają nam utrzymywać stały kontakt z Tobą, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nasza firma nieustannie rozwija swoje systemy, abyś mógł/a korzystać z naszych usług w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób.

Współpraca z nami to nie tylko korzystanie z usług księgowych, to także doświadczenie oparte na zaufaniu i partnerskim podejściu. Nasz zespół specjalistów dostrzega Twoje indywidualne potrzeby i stara się przewidzieć Twoje oczekiwania, co pozwala nam oferować usługi, które są doskonale dopasowane do Twojego biznesu.

Obietnica złożona na Twoje ręce

“Stawiając na MOSCON – zyskujesz wsparcie oraz zaangażowanie na jakie zasługujesz. Nie szukamy kompromisów, tylko pewne i sprawdzone narzędzia.

Poznaj nasz zespół

Maria Sokół-Gąska
Maria Sokół-GąskaSamodzielna
księgowa
Aleksandra Sokół
Aleksandra SokółSamodzielna
Księgowa
Sylwia Kondek
Sylwia KondekSpecjalista ds kadrowo płacowych
Amira Olbrecht
Amira OlbrechtPomoc księgowej
Wiktor Gąska
Wiktor GąskaSpecjalista ds administracji
Alicja DanielewskaSamodzielna księgowa
Ewelina Janik Samodzielna księgowa
87%

Obsługiwanych spółek

100%

Zadowolonych
klientów

94%

Otwartych
projektów

Pytania

Każdy przyszły przedsiębiorca szczególnie ten który wcześniej nie miał doczynienia z własną incjatywą gospodarczą, zachodzi w głowę od czego zacząć. Tutaj Biuro proponuje spotkanie konsultacyjne w celu omówienia wszystkich aspektów prowdzenia działalności gospodarczej takich jak : ubezpieczenie społeczne przedsiębiorcy, wybór formy organizacyjnej działalności, wybór formy opodatkowania i wiele innych.

Po podpisaniu umowy z klinetem oraz wszelkich niezbędnych pełnomocnictw, biuro udostępnia dane kontaktowe opiekuna klienta w zakresie spraw księgowych oraz kadrowo płacowych. Wszystkie bieżace sprawy załątwiane są poprzez opiekuna. Klient zobowiązany jest na dostarczenie dokumentów do biura w określonym w regulaminie terminie w spośób zapewniający terminowe przygotowanie informacji podatkowej przez Biuro. Po zakończeniu rozliczenia klient otrzymuje meila z informacją o wynikach jego działlaności oraz wysokości podatku lub jego braku. Dodtakowo klient otzrymuje przypomnienie od opiekuna kadrowo-płacowego o płatnościach oraz innych sprawach zwiazanych z ubezpieczeniem społecznych przedsiebiorcy jak i jego pracowników

Biuro w ramach świadczonych usług udostępnia swoim klientom Panel Klienta – jest to jeden z modułów systemu wymiany, obiegu oraz odczytywania dokumentów klienta. Poprzez Panel klient uzyskuje dostęp do skanów swoich dokumentów , o wygenerowanych deklaracjach podatkowych i ubezpieczeniowych jak i możliwośc wystawiania faktur dla swoich kontrachentów oraz informacji o zawartych umowach o pracę ze swoimi pracownikami lub zleceniobiorcami. W panelu znajdują się ogłoszenia przekazywane przez Biuro m.in o zmianach w prawie podatkowych lub innych ważnych.

Biuro świadczy swoje usługi w godzinach od 8-15 od poniedziałku do piątku. Dokumenty można dostarczać przez 24h na dobę wrzucając je do skrzynki pocztowej – podawczej znajdującej się przy wejściu do Biura.

Gotowy do rozmowy?

Skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego, gdzie przekażemy Ci wszystkie potrzebne i ważne szczegóły. Rozwiążemy każdy Twój problem.

Porozmawiajmy