Poznaj nas lepiej

Jesteśmy firmą, która buduje relacje z klientami w rodzinnej firmie. Znamy potrzebny naszych klientów, wiemy jak wyjść na przeciw ich problemom i jak rozwiązać najbardziej nurtujące ich pytania.

Kluczem do sukcesu we współpracy z księgowością jest zrozumienie naszego klienta. Wiemy, że czas to pieniądz i każdy z osobna ceni sobie jak najszybsze działanie po naszej stronie. Codziennie modernizujemy nasze systemy, które pozwalają w co raz szybszy i łatwiejszy sposób zachowywać stały kontakt pomiędzy nami, a Twoją firmą. Jesteśmy dostępni dla Ciebie i postaramy Ci się pomóc.

Obietnica złożona na Twoje ręce

“Stawiając na MOSCON – zyskujesz wsparcie oraz zaangażowanie na jakie zasługujesz. Nie szukamy kompromisów, tylko pewne i sprawdzone narzędzia.

MONIKA SOKÓŁ • PREZES

Poznaj nasz zespół

Maria Sokół
Maria SokółSamodzielna księgowa
Ewa Pietrzyk
Ewa PietrzykSamodzielna księgowa
Anna Palimąka
Anna PalimąkaSamodzielna księgowa
Aleksandra Sokół
Aleksandra SokółPomoc
księgowej
Sylwia Kondek
Sylwia KondekSpecjalista ds kadrowo płacowych
87%

Obsługiwanych spółek

100%

Zadowolonych
klientów

94%

Otwartych
projektów

Pytania

Każdy przyszły przedsiębiorca szczególnie ten który wcześniej nie miał doczynienia z własną incjatywą gospodarczą, zachodzi w głowę od czego zacząć. Tutaj Biuro proponuje spotkanie konsultacyjne w celu omówienia wszystkich aspektów prowdzenia działalności gospodarczej takich jak : ubezpieczenie społeczne przedsiębiorcy, wybór formy organizacyjnej działalności, wybór formy opodatkowania i wiele innych.

Po podpisaniu umowy z klinetem oraz wszelkich niezbędnych pełnomocnictw, biuro udostępnia dane kontaktowe opiekuna klienta w zakresie spraw księgowych oraz kadrowo płacowych. Wszystkie bieżace sprawy załątwiane są poprzez opiekuna. Klient zobowiązany jest na dostarczenie dokumentów do biura w określonym w regulaminie terminie w spośób zapewniający terminowe przygotowanie informacji podatkowej przez Biuro. Po zakończeniu rozliczenia klient otrzymuje meila z informacją o wynikach jego działlaności oraz wysokości podatku lub jego braku. Dodtakowo klient otzrymuje przypomnienie od opiekuna kadrowo-płacowego o płatnościach oraz innych sprawach zwiazanych z ubezpieczeniem społecznych przedsiebiorcy jak i jego pracowników

Biuro w ramach świadczonych usług udostępnia swoim klientom Panel Klienta – jest to jeden z modułów systemu wymiany, obiegu oraz odczytywania dokumentów klienta. Poprzez Panel klient uzyskuje dostęp do skanów swoich dokumentów , o wygenerowanych deklaracjach podatkowych i ubezpieczeniowych jak i możliwośc wystawiania faktur dla swoich kontrachentów oraz informacji o zawartych umowach o pracę ze swoimi pracownikami lub zleceniobiorcami. W panelu znajdują się ogłoszenia przekazywane przez Biuro m.in o zmianach w prawie podatkowych lub innych ważnych.

Biuro świadczy swoje usługi w godzinach od 8-15 od poniedziałku do piątku. Dokumenty można dostarczać przez 24h na dobę wrzucając je do skrzynki pocztowej – podawczej znajdującej się przy wejściu do Biura.

Gotowy do rozmowy?

Skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego, gdzie przekażemy Ci wszystkie potrzebne i ważne szczegóły. Rozwiążemy każdy Twój problem.

Porozmawiajmy